WSPÓŁPRACA Z BERRYCARE

Współpraca z BerryCare

Jako BerryCare współpracujemy z licznymi sklepami, szkółkami wind/kite i narciarskimi, a także z firmami organizującymi wyjazdy oraz z indywidualnymi instruktorami. Nasze produkty możecie znaleźć na licznych zawodach, eventach czy testach sprzętu sportowego. Nie jesteśmy dużą firmą kosmetyczną, wywodzimy się ze środowiska narciarskiego i kite’owego i chcemy być z nim utożsamiani, dlatego chętnie wspieramy firmy i osoby związane z tymi sportami i stylem życia.

Współpraca z BerryCare może przybierać różne formy. Najbardziej oczywistą jest sprzedaż naszych produktów, w sklepie, szkółce, na spocie czy wyjeździe. Na zamówienie wykonuje spersonalizowane kosmetyki z logiem klienta, doskonałe jako np. gadżet na evencie lub wyjeździe narciarskim czy kite’owym. Wspieramy organizatorów zawodów przeznaczając nasze kosmetyki na nagrody. Udostępniamy je również jako testery. Dla instruktorów kite/wind/surf oraz narciarstwa i snowboardu oferujemy wysokie rabaty na wszystkie produkty. Współpracujemy także z innymi zajawkowymi firmami, wspieramy się, organizujemy wspólne konkursy, dzielimy naszymi kanałami social media. A może chcesz być naszym ambasadorem? Napisz do nas maila, pokaż co robisz, kim jesteś, czemu chciałbyś nawiązać z nami współpracę.

Współpraca z BerryCare

Każdego, kto chce sprzedawać nasze kosmetyki lub ma ciekawy pomysł na wspólne działania, zapraszamy do kontaktu! Piszcie na: info@berrycare.pl

Współpracujemy między innymi z: