WITAMY W ŚWIECIE KOSMETYKÓW OCHRONNYCH BERRYCARE!

BerryCare to polska firma produkująca naturalne kosmetyki ochronne. Została stworzona przez miłośników sportu, przyrody i aktywnego trybu życia. Kochamy słońce, morze, góry i śnieg, kochamy naturę i świeże powietrze. Od wielu lat jesteśmy pasjonatami sportów zimowych i wodnych i dobrze wiemy, na co narażona jest skóra podczas skiturowania w wysokich górach, czy kitesurfingu w Brazylii. Stąd pomysł na stworzenie kosmetyków dla takich jak my.

Pierwsze prace nad naszymi kosmetykami rozpoczęły się w 2017 roku. Po roku eksperymentowania z recepturą i intensywnych testach na nas i naszych znajomych, nasz pierwszy produkt był gotowy. W 2018 roku powstała firma BerryCare, a światło dzienne ujrzały, skierowane głównie do narciarzy i snowboardzistów, pomadka ochronna i krem ochronny na zimę SkiBerry. W kolejnym roku, do naszej małej rodzinki dołączyła linia letnich kosmetyków ochronnych SurfBerry.
Obecnie oferujemy także całoroczny, outdoorowy krem z filtrem MountainBerry oraz uwielbiane przez surferów i dzieci kolorowe kremy w sztyfcie Mineral Sun Stick. Nieustannie trwają prace nad kolejnymi kosmetykami ochronnymi dla sportowców – dopiero się rozkręcamy!

Naturalne kosmetyki ochronne dla sportowców

Nasze produkty narodziły się z pasji, wkładamy w nie dużo pracy oraz serca i jesteśmy z nich naprawdę dumni. Kosmetyki BerryCare to nie tylko skuteczna ochrona, ale także doskonała pielęgnacja. Wszystko to dzięki zastosowaniu najwyższej jakości składników pochodzenia naturalnego i wysokiego stężenia substancji aktywnych. W naszych kremach i pomadkach nie znajdziesz parabenów ani żadnych innych konserwantów,
ftalanów, pochodnych ropy naftowej i powszechnie stosowanych w kosmetykach szkodliwych filtrów chemicznych. Nasze produkty nie są i nigdy nie będą testowane na zwierzętach. Spędzając czas wśród natury obserwujemy postępujące zniszczenie środowiska i bardzo zależy nam na jego ochronie. Stosujemy recyklingowalne opakowania, chcemy jednak w przyszłości zrezygnować z plastiku na rzecz bardziej przyjaznych dla natury materiałów. Dla małej, rozpoczynającej swoją działalność firmy nie jest to łatwe. Dokładamy jednak wszelkich starań, by jak najszybciej zamierzenia te zrealizować.

Nasze produkty kierujemy do wszystkich kochających naturę i aktywność na świeżym powietrzu. Nie ma znaczenia, czy zdobywasz ośmiotysięczniki Karakorum, czy doskonalisz łuki płużne na Kotelnicy, poskramiasz fale w Nazaré, czy rozbijasz parawan na plaży w Juracie – kosmetyki ochronne BerryCare będą najlepszym przyjacielem Twojej skóry.

Zespół BerryCare

NASI AMBASADORZY

Maryna Gąsienica Daniel BerryCare

Maryna Gąsienica Daniel

narciarka

Karolina Chrapek

narciarka
Ambasadorka BerryCare - Zuza Witych - freeriderka

Zuza Witych

narciarka
Małgorzata Kołacz ambasadorka BerryCare

Małgorzata Kołacz

kitesurferka, snowboardzistka

Zuzanna Czapska

narciarka
Ambasadorka BerryCare - Helena Agata Cieślar - freeriderka

Helena Cieślar

narciarka
Ambasadorka BerryCare - Iwona Kohut - narciarka

Iwona Kohut

narciarka
Ambasador BerryCare - Szymon Styrczula - Maśniak - freerider

Szymon Styrczula

narciarz
Ambasadorka BerryCare - Magda Lola Jonkisz - kitesurferka, snowboarderka

Magda Jonkisz

kitesurferka, snowboardzistka
Ambasador BerryCare - Piotr Śnigórski, freerider, narciarz wysokogórski i fotograf

Piotr Śnigórski

narciarz