Kolorowe sztyfty - BerryCare Mineral Sun Stick SPF 50+
kosmetyki

Kolorowe sztyfty

 

Kolorowy sztyft, sun stick, mineral stick – występują pod różnymi nazwami, zyskują też coraz większą popularność. Czym są kolorowe sztyfty, jakie mają zalety i czym się różnią od standardowych kremów z filtrem?

Magia sun sticka

Sun stick to nic innego jak krem z filtrem UV w sztyfcie, zwykle o wysokim współczynniku SPF. Ma nieco inne zastosowanie. O ile kremem smarujemy całe ciało, sun stick służy głównie do ochrony miejsc najbardziej narażonych i delikatnych – wystających części twarzy, ramion, czy znamion. Sztyfty ochronne są gęstsze, nie trzeba ich rozprowadzać i łatwiej nałożyć je punktowo. Świetnie sprawdzają się jako dodatek do kremu. Przydają się również w sytuacji, gdy jesteśmy aktywni i musimy wielokrotnie ponawiać aplikację kremu z filtrem. Sun stick świetnie sprawdza się też zimą – zapewnia doskonałą ochronę twarzy i ust, a by go nałożyć nie musimy nawet ściągać rękawiczek.

Kolorowe sztyfty

Sun sticki często można spotkać w formie kolorowych sztyftów. Pomysł wziął się prawdopodobnie stąd, że filtry mineralne, szczególnie w wysokim stężeniu, powodują efekt bielenia. Kolory niwelują ten problem, nadając wesoły, atrakcyjny wygląd.

 

Kolorowe sztyfty BerryCare, to doskonałe kosmetyki ochronne dla dzieci

 

Kolorowe sztyfty dla dzieci

Wesołe kolory i łatwość nakładania jest również dużym atrybutem, kiedy chcemy posmarować dzieci, które zwykle nie przepadają za kremami. Kolorowe sztyfty stosują znacznie chętniej. Jest to niezwykle ważne, dlatego że skóra dziecka jest bardzo wrażliwa i szczególnie narażona na negatywne skutki promieniowania UV.

Sztyfty BerryCare Mineral Sun Stick

W BerryCare Mineral Sun Stick zastosowaliśmy filtr mineralny UV o wysokim współczynniku ochrony SPF 50+. To sztyfty, które świetnie sprawdzą się w każdej sytuacji i szerokości geograficznej, zarówno latem, jak i zimą. Poza filtrem mineralnym znajdziecie w nim naturalne oleje i witaminę E, które dodatkowo chronią, pielęgnują i nawilżają skórę oraz łagodzą podrażnienia i oparzenia wywołane przez słońce. W tym momencie dostępne są w 4 wersjach kolorystycznych. Chciałbyś, by Mineral Sun Stick był dostępny także w innym kolorze? Napisz do nas, zobaczymy co da się zrobić 🙂

Nasze sztyfty dostępne są tu.

 

BerryCare Mineral Sun Stick SPF 50+ dla surfera i surferki

Podobne teksty